Co bych řekla, ale nemůžu

8. prosince 2014 v 18:20 | Hailey Malfoy |  Témata týdne
Toho je :D


Taky nenávidíte ten pocit, když byste nejraději všechny poslali do... (spisu, samozřejmě), ale nemůžete? Mě se to stává pořád, zejména s učiteli. Jenže nechci jmenovat, takže použiju jiný. A jelikož k smrti nenávidím tupce/idioty/hovada a dost často jsem na ně i sprostá, tak se prosím nedivte, že se zde můžou vyskytovat drobn vulgarismy. Omlouvám se za to.


Všem tupcům, co nemaj rádi ty dokonalý věci jménem knihy, ale jakmile něco potřebujou, vychvalujou přede mnou všechno, o čem ví, že jsem četla (HP a HG): "TAK SI TO DO HAJZLU TAKY PŘEČTI, KRETÉNE, A PRAVÍTKO/LEPIDLO/KRUŽÍTKO/NŮŽKY SI SEŽEŇ JINDE! A DEJ MI VĚDĚT, AŽ TI UMŘE OBLÍBENÁ POSTAVA! JAKÝPAK JE TO ASI POCIT, ZAS***** KAPITOLSKEJ MUDLO?!"
Ječela bych, proto ten CapsLock a tučný písmo. Heh. Já moc ráda řvu na idioty. Vy určtitě taky. Že jo? Ehm.


Znovu idiotům, co nikdy nečetli knihu, ale myslej si, že o ní ví všechno (kupříkladu o HG), protože viděli film: "ALE, OPRAVDU? TO MĚ NENAPADLO, ŘEKNI MI VÍC O TOM, JAK BYLA ROUTA ZE ČTVRTÉHO KRAJE! A TAKY MI VYSVĚTLI TU VĚC S TŘINÁCTKOU! VÍŠ, JÁ TO ASI ŠPATNĚ POCHOPILA, PROTOŽE SI MYSLÍM, ŽE TAM POŘÁD ŽIJOU LIDI! NEBO SE PLETU?!"
Fajn, teď bych neječela, ale potřebuju to odlišit od ostatního textu.


"TAKŽE TY TVRDÍŠ, ŽE FARCRY4 JE DALEKO ZAJÍMAVĚJŠÍ A UŽIEČNĚJŠÍ VĚC, NEŽ KNIHY?! DĚLÁŠ SI ZE MĚ PRDEL?! JO POČKEJ, TO JE VLASTNĚ TA HRA, JAK TAM STŘÍLÍŠ LIDI! A JO, JÁ ZAPOMNĚLA, ŽE TO JE MNOHEM POUČNĚJŠÍ, NEŽ KNIHA O BOJI ZA LIDSKÁ PRÁVA A POVSTÁNÍ PROTI UTLAČOVATELI!"
(Tím myslím Hunger Games)
A pokud vím, válka proti Kapitolu nejde vyhrát tím, že stojíš čtvrt hodiny na místě.

"AHA, TAKŽE TAYLOR SWIFT JE NETALENTOVANÁ *****?! ŘEKNI TO JEJÍM 22 GRAMMYS!"
Ano, tenhle argument jsem odpapouškovala z jedné stránky. So?


"JASNĚ, PODLE TEBE JE FILM LEPŠÍ NEŽ KNIHA! TAK V TOM PŘÍPADĚ TO BUDE PRAVDA!"
Okej, existujou vyjímky... třeba LOTR, ty knihy mě zklamaly.


"TY NEMÁŠ RÁD TUHLE HUDBU?! V TOM PŘÍPADĚ JÍ MUSÍM ZAČÍT TAKY NENÁVIDĚT!"

Hailey Malfoy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 8. prosince 2014 v 18:44 | Reagovat

U LOTRa se mi filmy sice taky líbily víc, ale prostě je v nich dost věcí, co jsem bez knih pochopit nemohla.

2 Tev Tev | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 19:07 | Reagovat

Holka, to je tÁÁÁkhle moc boží článek, pobavil mě :D. (A mrzí mě, že se k tomu nedokáže lépe vyjádřit, prostě ale skvělý! :D)

3 Hailey Malfoy Hailey Malfoy | Web | 8. prosince 2014 v 19:40 | Reagovat

[2]: Och, děkuji :D Sarkasmus forever :D

4 Hailey Malfoy Hailey Malfoy | Web | 8. prosince 2014 v 19:41 | Reagovat

[1]: To je sice fakt, jenže mě ty knihy prostě nebavily. Totálně.

5 Albertlom Albertlom | E-mail | Web | 5. června 2018 v 4:55 | Reagovat

The prostate is the central portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also known as prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections with the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of the particular defect within the gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be brought on by trauma for the urinary tract or by infections received from other areas of the body. A patient can experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some from the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for our health and wellbeing and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations per week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef weekly will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to look at to ensure a healthy prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should go for prostate examination at least a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama