Grey Eyes Never Lie | Statistiky

19. února 2015 v 11:09 | Hailey Malfoy |  Povídky
Jak...?


Ehm, ti z vás, co čtou moje povídky na wattpadu, jistě četli Grey Eyes Never Lie, mojí druhou Dramione povídku. Dnes jsem se zase podívala na statistiky a málem to se mnou šlehlo. K dnešku, 19. února 2015, má povídka kolem 2 500 přečtení. Wattpad to nezobrazuje přesně, takže je to odhadem. Pak jsem si otevřela statistickou mapu (mapa, kde jsou vyznačeny státy, kde se nacházeli čtenáři, když to četli) a byla jsem polomrtvá podruhé. Podle ní mám totiž cca. 1% čtenářů v USA a různě po dalších státech. Mám dvě teorie - buďto jsou v těchto státech Češi, kteří mou povídku opravdu četli, nebo to jsou prostě lidi, kteří hledali Dramione povídku, otevřeli jí, protože si podle názvu mysleli, že je anglicky, ale pak jí zavřeli, protože zjistili, že je to nějaká divná hatmatilka. (Jasně, že myslím češtinu)


Nevím, jak dobře je to na té mapě vidět, když je takhle zmenšená, ale to modré znamená, že tam někde se mí čtenáři nacházeli v době, kdy to četli/otevřeli a hned zavřeli, co se taky počítá.

Podle wattpadu je to procentuálně nějak takhle:

Česko - 81,111%
Slovensko - 17,778%
Německo - 3,125%
Maďarsko - 3,226%
Itálie - 2,857%
Francie - 1,887%
Rakousko - 1,389%
Velká Británie - 1,961%
Irsko - 1,852%
Maroko - 1,754%
USA - 1,111%

Není to moc a já byla líná to počítat všechno, ale spočítala jsem si Čechy a Slováky (trojčlenkou).

Takže za předpokladu, že má povídka přesně 2 500 přečtení (což asi ne) je to takto:
Čechů je cca. 2027 a Slováků je cca. 444. Zbytek se dělí mezi ostatní státy napsané výše.

Ani nedokážu popsat, jak moc si toho cením. I když pořád nechápu, jak je možné, že čtyřdílná povídka má téměř pětkrát víc přečtení, než povídka třináctidílná. Ale OK.

Co jsem chtěla hlavně říct - vzhledem k úspěchu povídky napsané česky i v jiných zemích (potažmo neúspěchu, protože je napsaná česky) vážně uvažuju, že jí přeložím do angličtiny. Jednu už jsem přeložila a trvalo mi to hrozně dlouho, ale stojí to za to.

Ještě jednou hrozně moc děkuju všem, co si povídku přečetli, hrozně moc si toho cením :)

Hailey Malfoy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama