Předsudky vůči Zmijozelu | House pride

6. února 2015 v 18:46 | Hailey Malfoy |  Haileyino kvákání
Há sae-á sa-šííí!


Neumím hadím jazykem.
Whatever.


K věci.

Včera jsem se vyvztekala kvůli podceňování nás jezevců (JEZEVEC!!!) a dnes se budu vztekat kvůli předsudkům vůči mým přáteům hadům. Jo. Jezevci se kamaráděj s s hadama. A s orlama. A lvama. No a co.

Předchozí článek o Mrzimoru byl spíše pro nás Potterheads, kteří nedokážou být hrdí na to, že jsou součástí Mrzimoru. Dnešní článek bych spíše věnovala mudlům, protože Zmijozelem otevřeně pohrdají. Z naší komunity neznám nikoho, kdo by Zmijozel tak moc nesnášel.

Let's do this.

Lidi si myslí, že Zmijozel je prostě kolej hnusnejch, nafoukanejch kreténů. A že ve Zmijozelu jsou nutně všichni zlí. Ano. Všichni zlí jsou ze Zmijozelu. Ale ne všichni ve Zmijozelu jsou zlí. Tadá. A nezapomeňte, proč miluju Zmijozel já. Protože je tam Draco Malfoy.


90% mudlů (ti, co Harryho Pottera nečetli) vidí na Zmijozelu jen ty špatné vlastnosti. Třeba jejich ctižádostivost a jejich přirozená nesnášenlivost k mudlovským šmejdům.

Za prvé nevím, co je na ctižádosti zas tak špatného. Já jsem taky ctižádostivá. A mí spolužáci jsou taky a i přesto jsou oblíbení a já neoblíbená, i když to jsou tupci. Za druhé byli vychováni k nenávisti k mudlovským šmjedům. ("Svými zmijozelskými rodiči!" možná namítnete. "Sklapni." odseknu já.)


A zmijozelští mají spoustu (tak spoustu možná ne, ale co už) dobrých vlastností. Jsou věrní, ambiciózní a samostatní. Jo, chtěla bych být jako oni. Moc jsem doufala, že se do Zmijozelu dostanu, ale skončila jsem u jezevců. I když jsem na to hrdá.

15 důvodů, proč chodit s někým ze Zmijozelu:


Pár fan songů:
Příště Havraspár.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Larry Larry | Web | 1. listopadu 2015 v 12:54 | Reagovat

Souhlasím! :3 Zmijozelu se přehazují jenom samý špíny (špína sice tak trochu je, ale to na něm všichni milujeme, ne? :D :3 ). Well, já jsem hlavou v Nebelvíru a srdcem ve Zmijozelu. Já jsem prostě mimo, povahově i tak, že nevím, co bych si vybrala, kdybych měla možnost studovat v Bradavicích... Je to se mnou těžké :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama