Proč jsou mrzimorští zklamaní? | House pride

5. února 2015 v 20:40 | Hailey Malfoy |  Haileyino kvákání
Jezevci jedou!


Ale vážně.


Na žebříčku oblíbenosti je Mrzimor na posledním místě. O první místo se dělí Zmijozel s Nebelvírem (podle toho, co jsem četla), za nimi jsou havraspárští a jezevci smutně stojí v rohu. Přitom Mrzimor je skvělá kolej! Vždyť i odtamtud vzešli fajn lidi - vemte si Cedrika Diggoryho. Nebo Tonksovou. (Je mi jedno, že oba umřeli. Jsou super.) Absolutně v pohodě. Kdo by nemiloval naší úžasnou Nymfadoru?


Cedrika jsem sice moc nemusela, ale i přesto...
Whatever.

Když jsem se registrovala na Pottermore a Moudrý klobouk mě zařadil právě do Mrzimoru, taky jsem se nejdřív cítila kapku mimo. Podle všech jsem totiž měla být v Havraspáru. Ale pak jsem začala šťourat do podrobností a zjistila jsem, jak moc je Mrzimor fajn. I když ho ostatní tolik neberou. Když si ze mě někdo dělal srandu, že jsem v Mrzimoru, bránila jsem se tím, že jsem jim prostě řekla, že i JK byla v Mrzimoru. Teď už se nebráním. Jsem hrdá, že tam jsem, protože to znamená, že jsem přátelská (ha ha ha ha ha) a kreativní.


Ale co se snažím říct: jakmile zjistíte, že jste v Mrzimoru, na 90% budete zklamaní. Ale PROČ? Dobře, Mrzimor nemá v celé sáze tak velkou roli, jako třeba Zmijozel, ale i přesto tam úlohu má. Jsou tak nějak nestranní, což je fajn. Jsou přátelští, ochotní a z nějakého důvodu roztomilí. I když to neznamená, že jako holka z Mrzimoru jsem roztomilá, fakt nejsem, ale to není pointa. Měli byste být rádi, že vás Moudrý klobouk zařadil alespoň někam a že vás nevyhodnotil jako mudlu. Slyšela jsem, ýe se to stalo. Takže až vám Pottermore ukáže tohle:


nebuďte zklamaní. Alespoň nejste mudlové.

A navíc... Hufflepuffs are particularly good finders!

10 důvodů, proč je cool být v Mrzimoru:Pár fan songů:


Jo. Moc jste se toho nedozvěděli. Ale já fakt musela dostat tohle ven.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama