Malá kapka v obrovském oceánu

10. června 2015 v 11:47 | Hailey Malfoy |  Témata týdne
Tak to se mi dost líbí.


Každý to občas použije. Nebo něco v tom smyslu. Znamená to nejspíš, že oproti celému světu jsme maličcí. A někdo jako já to celkem dost vnímá. Nechci si tady hrát na nějakou chudinku nebo tak něco, ale je to pravda. Já jsem spíš pozorovatel, než účastník událostí. Takže to prostě vidím. Kolikrát nadávám spolužákům kvůli tomu, že dělají kravál nebo dělají něco, co by fakt dělat neměli, ale pak si uvědomím, že oproti tomu, co se děje někde ve světě (války apod.) je to prd. Nebo mi dojde, že v tomhle věku jsou všichni takoví. Možná nedělají to samé, ale chovají se podobně. Hučí, machrují a prostě se chovají jako idioti. A tohle dělají všichni.Jsem oproti světu malá a oproti vesmíru ještě mnohem menší. Částečně jsem se s tím sice smířila, ale na druhou stranu mě to docela mrzí, že jsem takhle neviditelná. Chci něco dokázat. Možná ze mě nebude druhá Taylor, protože zpívám jak ovce a mé texty nestojí ani za zlámanou grešli, nebude ze mě ani druhá JK, protože nepíšu zdaleka tak pěkně, nebude ze mě druhá Marie Curie, protože na to nejsem dost chytrá a rozhodně ze mě nebude žádná Catherine Tate, protože moe herecký schopnosti přesáhne i koberec. Možná ze mě nebude nic takového. Možná budu jen tuctová holka z kanceláře a všechno půjde mimo mě. Koho mi to jen připomíná?

Donna Noble.

I ona byla taková. Říkala o sobě tohle. Že je obyčejná sekretářka. A nakonec zachránila vesmír.

Dobře, netvrdím, že ze mě bude obránce vesmíru, jako z mého bráchy, a že zachráním Zemi před Daleky a bůhvíjakou havětí. To fakt ne.


Jsme malí. Oproti vesmíru jsme ještě menší, než mravenci, protože vesmír je nekonečný. Ale v pozemském měřítku už jsme možná... hm... hejno... koťat. To se mi líbí, koťata. Mňau. (Vím, že jsem divná. Pšt.) A i u koťat můžeme vidět, že některé z nich je třeba... obratnější, roztomilejší, nebo hlasitější. Jo, vím o tom, že je to přirovnání naprd. Ale sedí. Možná. Trochu. A některé z těch koťat, některé z těch šikovnějších, na sebe nějak upozorní a všímají si ho i ostatní a tadá, máme tady Tay. JK. Catherine. A pár dalších. Ale šance, že jedním z nich jste vy, je mrňavá. Hodně mrňavá.

Protože všichni jsme jen kapky v ocánu.


Hailey.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 12pechy12 12pechy12 | 16. června 2015 v 12:35 | Reagovat

mě se to moc líbilo :)

2 Hailey Malfoy Hailey Malfoy | 18. června 2015 v 13:12 | Reagovat

[1]: Díky, alespoň takový krátký komentář potěší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama